Katalog Animacji


Nasi Animatorzy to osoby doświadczone, kreatywne i kochające zabawę z dziećmi. Mają zawsze głowy pełne pomysłów i to dzięki ich zaangażowaniu powstał ten katalog.

Animatorzy dostosowują program do wieku dzieci, elastycznie reagują na potrzeby i nastroje panujące w grupie.


Animacje standardowe

Zalecane dla dzieci do 6 roku życia

Aniacje Standardowe oferujemy również w cenie Pakietu Lite Plus. W ramach animacji proponujemy do wyboru jedną z atrakcji: malowanie buziek, balonikowe zoo, tatuaże, poszukiwanie skarbu (tatuaże, baloniki lub prezenty od rodziców). Czas animacji zależy od ilości dzieci i liczby animatorów (zgodnie z zamówieniem). Pod koniec animacji pomagamy w uroczystym podaniu tortu dzieciom.


Animacje tematyczne - „Mój Ulubiony Film”

Zalecane dla dzieci do 8 roku życia


Zakres animacji jest analogiczny do animacji standardowych ale motywem przewodnim zabaw są postacie z wybranego filmu. Istnieje możliwość wypożyczenia tematycznego stroju dla animatora za dodatkową opłatą.

Kraina Lodu, Scooby Doo, Minionki, Star Wars, Vaiana, Ninjago, Angry Birds i inne - postaramy się dopasować do gustów naszych małych Klientów :)


Pogromcy Duchów - zabawa z piniatą

Rekomendowane dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 lat

Staniecie się najprawdziwszymi Pogromcami Duchów, ale aby tak się stało musicie zmienić tożsamość i wygląd…

Czeka Was zabawa w podchody, poszukiwanie dziwnych stworów i rozwiązanie tajemniczej zagadki. Na koniec zabawy, jak prawdziwi Pogromcy Duchów rozbijecie piniatę „potworka”.

W cenie okrągła piniata wypełniona słodyczami np. "DUCH". Inne piniaty za dodatkową opłatą.

Katalog PINIAT tutaj


Animacje sportowe

Zalecane dla dzieci w każdym wieku

Istnieje również możliwość innych animacji sportowych: gra w koszykówkę, piłkę nożną lub unihokeja. Dzieci dzielone są na drużyny - gdy jedni grają pozostali kibicują.

Zapraszamy do udziału w Spuki – Olimpiadzie, podczas której można sprawdzić swoje siły w różnych dyscyplinach sportowych. W ramach animacji: Tor przeszkód, Skakanie w workach, Przeciąganie liny, Rzut do celu.


Animacje chemiczne Spuki Boo

Zalecane dla dzieci 4 - 9 lat

Doświadczenia prowadzone są przez 2 animatrów. Dzieci biorą czynny udział w zabawie! Eksperymenty, które wykonujemy podczas urodzin można powtórzyć później w domu. Wykorzystujemy produkty spożywcze. 

Przykładowe doświadczenia: kolorowe mleko, rosnące farby, ciecz nienewtonowska, samonadmuchujący się balon, lampa lawa, dmuchany królik...


Animacje Disco Party

Zalecane dla dzieci w każdym wieku

Wybierz piosenki, które najbardziej lubisz. Zaproś swoich gości na prawdziwą imprezę!

Te animacje dają bardzo dużo możliwości na świetną zabawę.
Można zorganizować bal przebierańców (przebrania we własnym zakresie), dyskotekę, karaoke, a także zabawy ruchowe w rytm muzyki.


Tatuaże Brokatowe

Zalecane dla dzieci w każdym wieku

Są świetnym pomysłem na urozmaicenie urodzin. Tatuaże wyglądają bardzo efektownie, a dodatkowo dladzieci najfajniejsze jest to, że mogą samodzielnie zadecydować nie tylko o tym, co będą mieć na rączce, ale także w jakim to będzie kolorze!


Mali Projektanci

Zalecane dla dzieci 4 - 9 lat

Uczestnicy urodzin staną przed wyjątkowym zadaniem! Muszą sprostać oczekiwaniom paryskich wybiegów i storzyć niepowtarzalny projekt własnej torby/koszulki, który stanie się wyjątkową pamiątką z urodzin.